Zakładanie Firmy Dla Początkujących

Od początku biznesu do sukcesu

Gabinet dentystyczny – od decyzji do pierwszych pacjentów

ByPiotr Szymczak

lip 13, 2020

Zdobycie uprawnień stomatologicznych to tylko połowa sukcesu.  w jaki sposób wykorzystać tę możliwość i zadbać o to, by móc przyjąć pierwszych pacjentów? Przejdźmy krok po kroku przez wszystkie czynności.

Wybór lokalizacji.

W jaki sposób wybierać lokalizację pod gabinet stomatologiczny? Przede wszystkim powinien to być lokal zlokalizowany na parkecie, ewentualnie na pierwszym piętrze. Wynika to z faktu, iż naszymi pacjentami mogą być osoby starsze, które mogą mieć problemy z poruszaniem się. Nie można zapominać o innej ważnej kwestii – miejsca parkingowe. Ich dostępność będzie dużym atutem. Lokal powinien być również umiejscowiony na rozbudowanym osiedlu. Dlaczego? Chodzi przede wszystkim o napływ lokalnych mieszkańców. W przypadku zadowolenia wieść szybko się rozniesie, dzięki czemu nasz grafik szybko będzie zapełniał się umówionymi terminami.

Mając listę lokali, które spełniają nasze oczekiwania, sprawdźmy, które gabinety posiadają odpowiedni metraż i zaplecze. Powinien to być lokal, w którym dostępna jest klimatyzacja, bądź też możliwy jest jej montaż. W przeciwnym wypadku w sezonie letnim może to być niezbyt przyjemne doświadczenie. Niemożność instalacji klimatyzacji może mieć miejsce zwłaszcza w przypadku budynków objętych nadzorem konserwatorskim.

Obejrzanych mamy kilka lokali, wybraliśmy ten, który spełnia nasze oczekiwania. Czas więc na zamówienie mebli i wyposażenia. Meble nie tylko muszą być atrakcyjne wizualnie, lecz także funkcjonalne. Muszą umożliwić efektowną pracę, zapewniając przy tym odpowiednią trwałość. Do tego wyposażenie oraz materiały stomatologiczne, które będą wykorzystywane w procesie leczenia pacjentów. Potrzebny jest więc solidny dostawca, najlepiej wyspecjalizowana hurtownia stomatologiczna. Tylko taka firma będzie w stanie zapewnić nam materiały najwyższej jakości, jak również taka firma będzie w stanie przygotowywać dla nas oferty dopasowane do naszych potrzeb. Często zdarza się, że iż w ciągu pierwszego roku korzysta się z usług kilku firm i tak, która najbardziej przypadnie do gustu, zostaje ze stomatologiem przez lata.

 

Related Post